Przypinka, albo psikus… Haloween tuż tuż!

26/10/2017 by in category Uncategorized with 0 and 1

Parafrazując popularne stwierdzenie „cukierek albo psikus” (ang. trick or treat) przypominamy, że już niebawem święto, na które niecierpliwie czeka wiele dzieci!  A gdyby tak cukierki zamienić na przypinki z motywem Halloween? Radość na twarzach maluchów murowana! Cukierka się zje i pozostaje po nim tylko wspomnienie, przypinka to pamiątka na lata!

Moda na celebrowanie Halloween rozgościła się już w Polsce na dobre. Nic dziwnego, że zdobyła serca dzieciaków, kto z nas nie lubi być obdarowywany łakociami? Ten popularny zwyczaj, który polega na odwiedzaniu domów sąsiadów przez dzieci w przebraniach trafił do nas z USA. Dzieciaki chodzą od drzwi do drzwi i proszą o słodycze, czasem pieniądze  – my natomiast podbijamy stawkę i proponujemy przypinki na Halloween!

Dynia symbolem!

Zwyczajów, symboli i gadżetów związanych z tym popularnym świętem jest zdecydowanie więcej. Jednym z najpopularniejszych jest niewątpliwie  dynia, w której wycina się różne kształty tworzące upiorne głowy podświetlane od wewnątrz świeczkami. Popularne są także Halloween party, na które uczestnicy przybierają mroczne stroje przypominające duchy, zombie, wampiry czy inne upiorne postaci! Dynia to również dobry motyw na przypinki na imprezę halloween.

Ozdoby na Halloween

Organizatorzy imprezy Halloween również mogą pomyśleć o urozmaiceniu swojego eventu unikalnym gadżetem w postaci przypinki z dynią, duchami, czy kościotrupem. Pomysłów jaki motyw umieścić na znaczku z agrafką, jest nieskoczenie wiele. Jedno jest pewne, takie bądziki stanowią idealną pamiątkę dla uczestników party, a dla organizatorów doskonałą reklamę.