Przypinki na studniówkę – matura za pasem!

20/12/2017 by in category Uncategorized with 0 and 0

Przypinki studniówkowe to nic innego jak popularne plakietki na pamiątkę z okazji imprezy przed maturą. Sezon studniówkowy w pełni, także nie wahaj się zapytać nas o znaczki maturalne, które możemy przygotować z dowolnym wzorem. Zleć nam przygotowanie projektu lub prześlij swoją zabawną grafikę na przypinkę!

Przypinki na studniówkę 2018 to najprawdopodobniej jeden z najbardziej popularnych gadżetów pamiątkowych wykorzystywany podczas balu maturalnego. Plakietki mają za zadanie upamiętnić ten wyjątkowy dzień, który dzieli młodzież od dorosłości. Na sto dni przed maturą na wielkim balu dziewczyny przypinają znaczki do swoich sukienek, a panowie przyczepiają badziki do klapy marynarki. Dzięki przypinkom, studniówka zostanie na długo w pamięci.

Znaczki na maturę

W naszej ofercie posiadamy przypinki w kształcie okręgu, elipsy oraz prostokąta. Naszym Klientom oferujemy również różne rozmiary przypinek w zależności od potrzeby i gustu. Projekt znaczka maturalnego możemy zarówno przygotować w naszej pracowni, jak i stworzyć plakietki z gotowego wzoru przesłanego przez Klienta.

Kultowy gadżet studniówkowy

Już dziś zamów znaczki na studniówkę i spraw przyjemność swoim przyjaciołom ze szkoły lub klasy. Wybierz jeden z gotowych projektów lub napisz do nas co ma się znaleźć na przypinkach studniówkowych. Wysoka jakość i dobra cena gwarantowana!