Matura za pasem! Pomysły na akcesoria studniówkowe

20/12/2017 by in category Uncategorized with 0 and 0
gadżety na studniówkę

Akcesoria studniówkowe to nic innego jak m.in. popularne plakietki na pamiątkę z okazji imprezy przed maturą. Sezon studniówkowy w pełni, także nie wahaj się zapytać nas o znaczki maturalne, które możemy przygotować z dowolnym wzorem. Zleć nam przygotowanie projektu lub prześlij swoją zabawną grafikę na przypinkę!

Przypinki na studniówkę  to najprawdopodobniej jeden z najbardziej popularnych akcesoriów studniówkowych pamiątkowych wykorzystywany podczas balu maturalnego. Plakietki mają za zadanie upamiętnić ten wyjątkowy dzień, który dzieli młodzież od dorosłości. Na sto dni przed maturą na wielkim balu dziewczyny przypinają znaczki do swoich sukienek, a panowie przyczepiają badziki do klapy marynarki. Dzięki takim gadżetom studniówkowym impreza zostanie na długo w pamięci.

Jakie gadżety na studniówkę wybrać? Znaczki!

W naszej ofercie posiadamy buttony w kształcie okręgu, elipsy oraz prostokąta. Naszym Klientom oferujemy również różne rozmiary przypinek w zależności od potrzeby i gustu. Projekt znaczka maturalnego możemy zarówno przygotować w naszej pracowni, jak i stworzyć takie gadżety na studniówkę z gotowego wzoru przesłanego przez Klienta.

Kultowe akcesoria studniówkowe dla klasy

Już dziś zamów znaczki na studniówkę i spraw przyjemność swoim przyjaciołom ze szkoły lub klasy. Wybierz jeden z gotowych projektów lub napisz do nas, co ma się znaleźć na specjalnie przygotowanych akcesoriach studniówkowych dla klasy. Wysoka jakość i dobra cena gwarantowana!