Prezent na Dzień Nauczyciela. Ciekawe pomysły na upominek

22/09/2021 by in category szczególne okazje with 0 and 0

Dzień Nauczyciela zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku 14 października to idealna okazja, żeby okazać wdzięczność nauczycielom za ich trud i wysiłek włożony w nauczanie i kształtowanie młodych pokoleń. Podziękowania te składane są nie tylko przez uczniów, ale również przez rodziców. Zwykle tradycyjnie towarzyszy im drobny upominek, który ma dać wyraz naszej wdzięczności. Oczywiście sprawdzonym zestawem jest bombonierka wraz z kwiatami, jednak można też spróbować zdecydować się na bardziej oryginalne i wyszukane upominki. Jaki prezent na dzień nauczyciela wybrać? Mamy dla Ciebie ciekawe propozycje!

Oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela

Pokaż swojemu nauczycielowi, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkową i ważną osobą! Najlepszą okazją do tego będzie podarowanie mu oryginalnego prezentu na Dzień Nauczyciela! W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych opcji, które przy odrobinie kreatywności staną się niesamowitym upominkiem!

Fotomagnes ze zdjęciem klasowym

Poszukujesz wyjątkowego prezentu na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy? Mamy coś idealnego! Nasze fotomagnesy cieszą się olbrzymią popularnością! Wybierz swoje ulubione zdjęcie klasowe, dodaj napis określający rok i klasę lub hasło “Dla najlepszego wychowawcy” i zamów oryginalny, wzruszający prezent, który będzie nie tylko drobnym upominkiem, ale pamiątką na lata! Jeżeli zależy Ci na tym, żeby fotomagnes został wykonany w pełni profesjonalnie, koniecznie zadbaj więc o to, żeby przesłane nam zdjęcie klasowe było jak najlepszej jakości! Nie musisz też obawiać się przykrych niespodzianek — przed przygotowaniem magnesu prześlemy Ci wizualizację projektu do zaakceptowania.

pomysł na prezent na Dzień NauczycielaLusterko z oryginalnym nadrukiem

Upominek, który zachwyci każdą Panią Nauczycielkę? Lusterko kieszonkowe to gadżet, który z pewnością przyda się w każdej torebce! Jest to absolutny strzał w dziesiątkę, prezent ten przypadnie do gustu każdej obdarowanej kobiecie. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić właśnie takie małe, kieszonkowe lustereczko do torebki ze spersonalizowanym nadrukiem. Tutaj ponownie możesz puścić wodze fantazji i samodzielnie stworzyć oryginalny projekt lusterka, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Jak tego dokonać? Nikt nie będzie wiedział tego lepiej niż uczniowie — w końcu to właśnie oni spędzają z nauczycielem najwięcej czasu! Może to być więc “Lusterko Najlepszej Nauczycielki”, jak również jakiś żartobliwy tekst, nawiązujący do przedmiotu, którego uczy dany nauczyciel. Możesz też podobnie jak w przypadku fotomagnesu zdecydować się na zdjęcie klasowe. Pamiętaj jednak, że tutaj również musisz zadbać o bardzo dobrej jakości zdjęcia, gdyż pomniejszone do rozmiaru lusterka, mogą stać się mało czytelne. Bezpieczniej jest więc wymyślić bardziej oryginalne pomysły na ozdobienie prezentu na Dzień Nauczyciela.

Przypinka

Również w tym przypadku możliwości mamy co niemiara! Najbardziej podstawowym wyborem będzie przypinka z imieniem nauczyciela. Możesz jednak wykazać się nieco większą kreatywnością i stworzyć własny projekt przypinki. Co na niej umieścić? Może to być jakże banalne, a jednak miłe hasło pokroju „Najlepszy Nauczyciel”, ale możesz też zdecydować się na bardziej wyszukane hasło, cytat lub zdjęcie klasowe — przy tym ostatnim musisz jednak uważać, ponieważ na zbyt małej przypince stanie się ono niezbyt czytelne. Postaraj się więc odpowiednio dopasować swój projekt do wielkości przypinki. Puść wodze fantazji, wówczas z pewnością wpadniesz na ciekawe pomysły na prezent na Dzień Nauczyciela!