Prezent na Mikołajki. 5 najlepszych pomysłów

16/11/2021 by in category szczególne okazje with 0 and 0

Coraz większymi krokami zbliżają się święta, jednak po drodze jest jeszcze jeden ważny dzień, na który czekają nie tylko dzieci, ale i również dorośli. Mowa oczywiście o 6-tym grudnia, czyli dniu Św. Mikołaja. Warto już teraz zacząć zastanawiać się nad tym, jaki prezent kupić na Mikołajki. Jeżeli nie masz żadnego pomysłu, to w tym artykule znajdziesz aż 5 oryginalnych propozycji, które spodobają się wszystkim, niezależnie od wieku oraz płci.

Spis treści:

Pomysły na prezent na Mikołajki – co warto kupić swojej drugiej połówce?

Wybór prezentu dla partnera na różne okazje nie zawsze jest taki prosty, jak mógłby się wydawać. Upominek niekoniecznie musi być wielki i imponujący, zrobiony z sercem drobny prezent na Mikołajki z pewnością zadowoli osobę, dla której jest on przeznaczony. Co możesz kupić swojemu partnerowi, bądź partnerce?

Prezent na Mikołajki dla dziewczyny – praktyczne lusterko z nadrukiem

Prezent powinien spełniać dwa kryteria — ważne, by był on nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale i również wytrzymały oraz solidny. Kompaktowe lusterka kieszonkowe z nadrukiem to idealny prezent na Mikołajki dla dziewczyny — zmieszczą się one w każdej torebce, a wszystko dzięki temu, że są niewielkie i poręcze. Ponadto naniesiony na nie spersonalizowany nadruk sprawi, że będą przywodzić na myśl piękne i magiczne wspomnienie świąt.

Otwieracze do butelek – prezent na Mikołajki dla chłopaka

Owalne otwieracze do butelek to ciekawy gadżet, który doskonale nadaje się na prezent na Mikołajki dla chłopaka. Cechuje się on poręcznym rozmiarem, a także solidnym wykonaniem, co sprawia, że zawsze można mieć je przy sobie. Równie intrygujące są otwieracze do butelek z magnesem, które można przywiesić na lodówce, by dzięki oryginalnie zaprojektowanym wzorem, zdobiły kuchnię lub inne miejsca w domu. pomysły na prezent na mikołajki

Prezent na Mikołajki dla dzieci – pomysły dla najmłodszych

Grupą, która najbardziej oczekuje na przyjście Świętego Mikołaja, są dzieci. Choć może się wydawać, że symboliczny prezent na Mikołajki ich nie zadowoli, to jednak jest coś, co zdecydowanie może im się spodobać. Przypinki okrągłe, przypinki prostokątne lub przypinki owalne, zaprojektowanie specjalnie dla nich, sprawią, że na buziach najmłodszych pojawią się uśmiechy. Przypinki w dowolnym kształcie z oryginalnie dobranym do osobowości dziecka wzorem, pozwolą mu na wyrażenie siebie, poprzez przypięcie jej do plecaka, kurtki, bądź innego elementu ubioru. Możesz również sięgnąć po przypinki dla dzieci, które posiadają wzory stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych.

Pomysł na prezent na Mikołajki – magnesy dla każdego

Nie masz pomysłu na to, co może spodobać się najbliższym? Przygotowane specjalnie dla nich magnesy okrągłe, magnesy prostokątne czy magnesy owalne z pewnością ich zachwycą. Personalizowane drobiazgi to jeden z tych podarunków, który jest dobry na każdą okazję. Zastanów się nad tym, jaki nadruk spodoba się babci, dziadkowi, mamie, tacie czy innej osobie i podaruj im wyjątkowy, unikatowy prezent.

W co zapakować prezent na Mikołajki?

Symboliczny prezent na Mikołajki warto przyozdobić w specjalnie zaprojektowane, dedykowane opakowanie. Niezależnie od tego, co przygotowałeś na prezent — książkę, słodycze czy świecę o ulubionym zapachu, warto pomyśleć również o oryginalnym opakowaniu, które samo w sobie może stanowić fajny prezent dla najbliższych. Najważniejsze jest jednak to, by dawać prezenty od serca, a na pewno spodobają się one osobom, które zostaną nimi obdarowane.