Przypinki na Sylwestra

21/12/2018 by in category Uncategorized with 0 and 1
przypinki na imprezę sylwestrową

Wielkimi krokami zbliża się już ostatni dzień roku, w którym odbywają się liczne eventy — bale, koncerty, imprezy klubowe, domówki itd. Być może to właśnie ty jesteś organizatorem jednego z takich przyjęć? Jeśli tak, warto pomyśleć o pamiątce dla gości — dzięki niej Twoja impreza na pewno zapadnie im w pamięć! Pomyśl o drobnych upominkach, takich jak przypinki na bal sylwestrowy, znaczki na agrafce czy magnesy na lodówkę. Sprawdzą się one tak samo doskonale w roli pamiątek imprezowych, jak przypinki świąteczne jako prezenty choinkowe.

Przypinki na bal sylwestrowy

Popularną praktyką stosowaną na imprezach sylwestrowych czy noworocznych jest przypinanie specjalnie przygotowanych na tę okazję kotylionów. Być może warto byłoby zastąpić je bardziej nowoczesnym rozwiązaniem i wykorzystać przypinki na imprezę sylwestrową? To od Ciebie zależy, jaki wzór na nich umieścisz. Napisy, obrazki czy inne zdobienia — wszystko to jesteśmy w stanie przygotować, by uświetnić imprezę i sprawić radość Twoim gościom. Wybieraj spośród kilku rozmiarów i kształtów plakietek — mogą być one owalne, prostokątne lub okrągłe. Posłużą jako swego rodzaju identyfikator świadczący o tym, że noszące je osoby uczestniczą w danym wydarzeniu, a po jego zakończeniu będą doskonałą pamiątką.

przypinki sylwestrowe

A może otwieracze zamiast przypinek sylwestrowych?

Jeśli chciałbyś podarować swoim gościom coś niebanalnego, sprawdź otwieracze okrągłe z magnesem. To swego rodzaju nawiązanie do imprezowego charakteru tego wyjątkowego wieczoru w roku. Przypinki sylwestrowe to dobry pomysł na bale czy imprezy klubowe, jednak otwieracze doskonale spiszą się na domówkach, w których zazwyczaj uczestniczy mniejsza liczba osób. Ten upominek dzięki przymocowanemu do niego magnesowi można przytwierdzić na lodówce, dzięki czemu tak łatwo się nie zgubi. Ich kształt umożliwia nawet noszenie ich w portfelu, przez co będziesz mógł mieć je zawsze przy sobie.

Podsumowanie

Zapewnij swoim gościom nie tylko niezapomniane wrażenia z imprezy, lecz pozostaw im także coś na pamiątkę. Przypinki na Sylwestra czy otwieracze na magnes to doskonały pomysł, który na pewno ucieszy Twoich znajomych. Wymyśl odpowiedni wzór oraz napis, z którymi będzie kojarzone Twoje wydarzenie, zamów wybrane produkty, a potem obserwuj radość osób, których nimi obdarujesz!