Przypinki okolicznościowe, gdzie je wykorzystasz?

24/10/2017 by in category Uncategorized with 0 and 1
plakietki okolicznościowe

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, w jaki sposób urozmaicić urodziny dziecka, wieczór kawalerski, czy bal studniówkowy. Chcesz, by pozostało miłe wspomnienie, tylko jaka pamiątka będzie idealna na zjazd rodzinny, rocznicę, jubileusz, czy spotkanie klasowe?! Z pomocą przychodzą kultowe przypinki — tani gadżet na każdą okazję!

Wyróżnij się dzięki plakietkom okolicznościowym!

Sposobów i okazji, na które możesz wykorzystać badziki jest nieskończenie wiele. Nasi Klienci nie raz potrafili nas zaskoczyć swoją pomysłowością, a czasem nietypowymi zamówieniami na przypinki okolicznościowe. Do klasyków należą przypinki na wieczór panieński, przypinki harcerskie, czy buttony na kampanie wyborcze lub po prostu jako identyfikatory dla pracowników.

Jednak coraz częściej spotykamy się z zamówieniami przypinek na imprezy plenerowe, sportowe czy koncerty oraz z zapotrzebowaniem na znaczki dla organizacji studenckich, czy NGO. Spora grupa naszych stałych klientów zamawia również przypinki religijne na pielgrzymki. W czerwcu popularne są na przykład plakietki na zakończenie roku, a we wrześniu znaczki jako odznaka dla ucznia. Listopad i maj to czas na przypinki patriotyczne. A Ty, na jaką okazję potrzebujesz oryginalne plakietki okolicznościowe?

Przypinki okolicznościowe na zamówienie

Pamiętaj, że gdy już znajdziesz pretekst do zamówienia przypinek, wystarczy napisać na studio@przypina.pl lub wypełnić formularz kontaktowy i podzielić się z nami swoim pomysłem. Z chęcią podpowiemy, co może znaleźć się na pinach okolicznościowych, doradzimy, jaki rozmiar i kształt wybrać, a na Twoje życzenie przygotujemy również unikalny projekt przypinki. Znaczki na agrafce wykonane na zamówienie to tak naprawdę atrakcyjna pamiątka dla wszystkich i świetne gadżety reklamowe do obdarowania uczestników każdej uroczystości.

W historii działalności naszej firmy wyprodukowaliśmy grubo ponad milion znaczków promocyjnych, to nasza codzienna praca, na której doskonale się znamy. Jako producent przypinek okolicznościowych zawsze dostarczymy Ci gadżet wysokiej jakości, wykonany z należytą starannością i na czas. Przekonaj się sam!

Add comment