Magnesy ze zdjęciem

Wśród wielu pomysłów na okazjonalne upominki od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszą się magnesy na lodówkę ze zdjęciem. To bardzo uniwersalna pamiątka, która może być użyta podczas przeróżnych okazji rodzinnych i firmowych. Magnetyczne fotopamiątki z pewnością udekorują lodówkę Twoją i gości, którym wręczysz ten prezent.

Magnesy ze zdjęciami — niestandardowa pamiątka

Magnes ze zdjęciem to idealny pomysł na prezent dla gości. Gadżet może być również użyty jako pamiątka z chrztu, pamiątka pierwszej komunii świętej lub pamiątka z urodzin. By przywrócić wspomnienia z wakacji, na magnesie można umieścić zdjęcia z podróży, a następnie przymocować je np. na tablicy magnetycznej. Kreatywne magnesy na lodówkę ze zdjęciem mogą też posłużyć do motywowania Twoich dzieci. Wystarczy je wręczać za spełnianie domowych obowiązków i wyeksponować np. na lodówce w kuchni.

Personalizowany fotomagnes na lodówkę

Do produkcji magnesów wystarczy zdjęcie w dobrej jakości, które my wkomponujemy w projekt. Ważne, by dodać też tekst lub datę. My następnie podeślemy wizualizację do akceptacji. Fotomagnesy na lodówkę mogą być u Ciebie już w kilka dni.

Fotomagnesy można zamówić, używając formularza kontaktowego lub pisząc do nas na adres studio@przypina.pl. W naszej ofercie znajdują się także m.in. magnesy o dowolnym kształcie oraz magnesy prostokątne na lodówkę.

Magnesy, przypinki o dowolnym kształcie i rozmiarze