Przypinki patriotyczne

Święta narodowe to dla wielu Polaków najważniejsze dni w roku, w których mogą zamanifestować swoją miłość do Ojczyzny. W tym dniu Polacy okazują  poczucie wspólnoty i radość ze swojej tożsamości narodowej. Sposobów na świętowanie patriotyzmu jest dużo. Jedni wywieszają biało czerwone flagi, inni biorą udział w pochodach, jednak prawie wszystkie uroczystości uzupełniają przypinki patriotyczne.

Przypinki metalowe na święta państwowe i narodowe

Świąt i uroczystości państwowych, na których wpina się w ubrania patriotyczne przypinki, jest w kalendarzu kilka. 1 marca to Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 maja to Święto Pracy, 3 maja to rocznica uchwalania Konstytucji 3 maja, 8 maja to Narodowe Święto Zwycięstwa i Wolności. W drugiej połowie roku również obchodzimy święta państwowe. 1 sierpnia to Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego, 31 sierpnia to Dzień Solidarności i Wolności, a 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości.

Piny i wpinki patriotyczne z napisem

To jaka grafika, obrazek czy napis znajdzie się na wpinkach patriotycznych zależy od okoliczności. Bardzo często używane są symbole narodowe np. przypinki z orłem, przypinki z godłem narodowym, przypinki z flagą, a nawet przypinki z Józefem Piłsudskim. Równie popularne są znaczki patriotyczne z napisem Polska Walcząca, Święto Konstytucji, Święto Niepodległości, Polska Niepodległa, czy I love Poland.

Przypinki metalowe patriotyczne na zamówienie realizujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedstawicieli władz, urzędów, firm czy organizacji. Przypinka wpięta w klapę ubrania pracownika np. jednostki publicznej podkreśla jego umiłowanie do Ojczyzny.

Nasze wpinki patriotyczne mogą mieć różny rozmiar i kształt. Cena przypinek uzależniona jest od zamawianej liczby. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę, a także sprawdź inne nasze wzory, np. przypinki religijne.

przypinki patriotyczne