Przypinka z własnym wzorem

WARSZATY TWORZENIA PRZYPINEK

Urodziny dziecka? Piknik? Impreza integracyjna? Zaskocz swoich gości i zaproś nas na event, a my sprawimy, że będzie on wyjątkowy i kolorowy! Warsztaty przypinkowe to super frajda, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. 

PRZYPINA poleca nietypowe warsztaty tworzenia przypinek, podczas których będziecie mogli zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki! Do Waszej dyspozycji oddane zostaną przypinki okrągłe, przypinki owalne oraz przypinki prostokątne. Wystarczy popuścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety.

Warszaty tworzenia przypinek – co oferujemy?

Podczas imprezy do Waszej dyspozycji będzie sprzęt do tworzenia przypinek, kartki, kredki, mazaki i różne inne przydatne gadżety. Nasze warsztaty przypinkowe sprawią, że ograniczać Was będzie tylko wyobraźnia!

Ponadto możemy przygotować dla Was gotowe wzory, które będzie można wycinać i wykonywać z nich przypinki oraz czyste szablony, na których każdy uczestnik warsztatów będzie mógł narysować, co tylko zechce, a później zrobić znaczek dla siebie, przyjaciół, rodziny!