Warsztaty tworzenia przypinek

Urodziny dziecka? Piknik lub festyn? Impreza integracyjna a może impreza firmowa? Zaskocz swoich gości i zaproś nas na event, a my sprawimy, że będzie on wyjątkowy i kolorowy! Warsztaty przypinkowe to super frajda, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Napisz do nas i zapytaj o ofertę. Organizujemy warsztaty z przypinkami w całej Polsce!

Przypinka z własnym wzorem

Maszyna do przypinek na event – stoisko do robienia przypinek

Przypina poleca nietypowe warsztaty tworzenia przypinek, podczas których uczestnicy (zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli) będą mogli zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki! Do dyspozycji, pod naszym czujnym okiem, oddana zostanie specjalna maszyna produkująca przypinki okrągłe. Wystarczy popuścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety.

Warsztaty projektowania przypinek – co oferujemy?

Podczas imprezy do Waszej dyspozycji będzie sprzęt do tworzenia przypinek: kartki, kredki, mazaki i różne inne przydatne gadżety. Nasze warsztaty projektowania przypinek sprawią, że ograniczać Was będzie tylko wyobraźnia!

Kreatywna atrakcja na event – zaskocz gości!

Stanowisko z przypinkami to niewątpliwie kreatywna animacja na imprezę. Na wydarzenie możemy przygotować gotowe wzory np. z logo, które będzie można wycinać i wykonywać z nich przypinki. Przygotujemy także czyste szablony, na których każdy uczestnik warsztatów będzie mógł narysować, co tylko zechce, a później zrobić znaczek dla siebie, przyjaciół, rodziny! Całość pod czujnym okiem naszych doświadczonych animatorów.

Wynajem maszyny do przypinek na imprezę

Interesuje Cię cena warsztatów tworzenia przypinek lub stoiska do produkcji przypinek na evencie, imprezie plenerowej, czy firmowej integracji? Napisz na studio@przypina.pl, w zapytaniu podaj termin, czas trwania, orientacyjną ilość uczestników i miejsce imprezy. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na warsztaty z przypinkami.