przypinki na imprezę sylwestrową

Przypinki okrągłe na zamówienie

Okrągłe przypinki na zamówienie to doskonały pomysł na każdą okazję! Głowisz się nad stworzeniem ciekawego gadżetu reklamowego? Postaw na przypinki na agrafkę z nadrukiem i zleć naszej firmie produkcję okrągłych znaczków reklamowych. Spersonalizuj ich wygląd według swoich oczekiwań. Moda na badziki powraca! Produkujemy przypinki z nadrukiem (znaczki z agrafką) w sześciu popularnych rozmiarach na każdą okoliczność.

przypinka 25 mm z diamentem małe przypinki

Przypinka okrągła rozmiar 25mm

Badzik okrągły 25 mm doskonale nadaje się jako nośnik logo lub prostej grafiki. Button w tym rozmiarze często służy również jako ozdoba ubrania, czy dodatek do stroju. Przypinka 25 mm ma także przystępną cenę, co sprawia, że jest to jeden z najpopularniejszych rozmiarów badzików.

25mm

Przypinka okrągła rozmiar 32mm

Nowość w naszej ofercie, model rzadko spotykany u konkurencji – przypinka 32 mm. Idealny rozmiar buttonów do dyskretnej reklamy. Pozwala umieścić nieco większą grafikę lub tekst w porównaniu do rozmiaru 25mm. Może służyć np. jako przypinka harcerska, przypinka na ślub czy przypinka reklamowa.

32mm
przypinka design
przypinka z rowerem

Przypinka okrągła rozmiar 37mm

Bardzo popularny wybór wśród Klientów prywatnych i firmowych. Przypinka 37 mm to rozmiar idealny na każdą okazję. Jego uniwersalność ma zastosowanie np. w kampaniach reklamowych, czy na imprezach typu rocznica ślubu, urodziny, imieniny.

37mm

Przypinka okrągła rozmiar 44mm

Nowość w ofercie. Badzik okrągły 44 mm jest w stanie pomieścić większą grafikę, a tekst na nim będzie dobrze widoczny. Przypinka 44 mm umieszczona w widocznym miejscu to świetna pamiątka i wyróżnik każdego wydarzenia.

44mm
przypinka z czaszką
przypinka okrągła z misiem

Przypinka okrągła rozmiar 56mm

To kultowe przypinki. Rozmiar ten jest numerem jeden w naszej produkcji przypinek. Ta średnica na pewno jest Wam znana z wielu filmów oraz kampanii wyborczych. Jeżeli chcesz, by Twój projekt był dobrze widoczny i czytelny na znaczku, button 56 mm jest dla Ciebie.

56mm

Przypinka okrągła rozmiar 75mm

To propozycja dla chcących się wyróżnić. To największa przypinka w naszej ofercie. Świetnie przykuwa uwagę. Przypinka 75 mm często służy jako identyfikator lub widnieje na piersi sprzedawców z informacją o promocjach, lub nowych produktach w sklepie.

75mm
przypinka z jeleniem

Na specjalne zamówienie możemy przygotować dla Ciebie okrągłe przypinki posiadające:

•  bezpieczne zapięcie plastikowe-wieszak
•  bezpieczne zapięcie magnetyczne