Przypinki studniówkowe

Przypinki na studniówkę czy też znaczki studniówkowe to gadżet, którego zamówienia popularne są szczególnie na początku roku. Styczeń i luty to najczęściej miesiące, w których organizuje się bal maturalny. Jako producent przypinek studniówkowych w naszym portfolio mamy wiele realizacji plakietek o tej tematyce.

Przypinki na studniówkę z Twoim wzorem

Wielu klientów zgłaszających się z zamówieniem po przypinki na bal maturalny posiada już swój wzór. Często jest to śmieszny obrazek, zdjęcie klasy lub żartobliwa grafika. Czasem badziki nawiązują grafiką lub napisem do profilu klasy np. Trust me I’m engineer, Trust me I’m economist, Każda dama jest z humana, Chemicy piją do dna. Popularny jest też napis na przypince 100 dni do matury czy Szlachta się bawi. Naszym Klientom oferujemy pomoc przy stworzeniu projektu, wystarczy do nas napisać.

Plakietki – kultowe pamiątki ze studniówki

Bal maturalny to impreza, którą wspomina się latami. Zebrani goście w galowych strojach świętują z jednej strony mijające lata liceum, z drugiej symboliczne 100 dni do matury. Takie przypinki studniówkowe mogą służyć jako oryginalna pamiątka dla nauczyciela i ucznia ze 100dniówki. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy również na naszego bloga, gdzie piszemy o tym, jakie akcesoria studniówkowe warto wybrać dla swojej klasy.

Cena przypinek uzależniona jest od zamawianej liczby oraz wielkości badzików.

gadżety na studniówkę