Przypinki religijne

Przypinki chrześcijańskie, pielgrzymkowe, czy buttony religijne to popularny gadżet na pielgrzymki, roraty, a także rekolekcje. Przypinki o tematyce religijnej często zamawiane są przez księży, siostry zakonne, kółka misyjne czy oazy. Znaczki i buttony z motywem religijnym używają także grupy przykościelne, czy religijne zespoły muzyczne. To świetne akcesoria promocyjne, które sprawdzą się podczas koncertów lub przeglądu piosenki religijnej.

Przypinki religijne i znaczki pielgrzymkowe

Wśród naszych Klientów najpopularniejsze zamówienia dotyczą znaczków pielgrzymkowych. Często są to wydarzenia cykliczne, odbywające się co roku. Zadowoleni Klienci wracają więc co kilka miesięcy po nowe zamówienie przypinek religijnych. Wśród naszych realizacji znajdziemy buttony na wyjazdy zagraniczne jak i polskie. W swoim portfolio mamy już m.in.: znaczki na pielgrzymkę do Medjugorie, przypinki na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, czy buttony na pielgrzymkę do Częstochowy. Jeśli Klient nie posiada gotowego wzoru, jesteśmy w stanie go przygotować na życzenie.

Przypinki chrześcijańskie z Papieżem Janem Pawłem II

Wielu naszych Klientów pyta o przypinki chrześcijańskie z Janem Pawłem II. Można je również znaleźć w naszej ofercie. Charakterystyczne biało-żółte barwy to na ogół główny motyw na katolickich przypinkach z papieżem, jednak nie oznacza to, że to jedyny możliwy wzór. Dzięki takim znaczkom i naszym przypinkom patriotycznym można łatwo wyrazić swoje wartości i zamanifestować swoje przywiązanie do wiary i ojczyzny.

Obok przypinek o tematyce religijnej w naszej ofercie posiadamy także przypinki świąteczne

przypinki religijne