Przypinki religijne

Przypinki religijne czy buttony religijne to popularny gadżet na pielgrzymki, roraty cze rekolekcje. Przypinki o tematyce religijnej często zamawiane są przez księży, siostry zakonne, kółka misyjne czy oazy. Buttony z motywem religijnym używają także grupy przykościelne, czy religijne zespoły muzyczne np. do promocji, czy podczas koncertów lub na przegląd piosenki religijnej.

Znaczki pielgrzymkowe i nie tylko

Wśród naszych Klientów najpopularniejsze zamówienia dotyczą znaczków na pielgrzymkę. Często są to wydarzenia cykliczne, odbywające się co roku. Zadowoleni Klienci wracają więc co kilka miesięcy po nowe zamówienie przypinek pielgrzymkowych. Wśród naszych realizacji znajdziemy buttony na wyjazdy zagraniczne jak i polskie. Wśród nich można wyróżnić m.in. znaczki na pielgrzymkę do Medjugorie, przypinki na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, czy buttony na pielgrzymkę do Częstochowy. Jeśli Klient nie posiada gotowego wzoru, jesteśmy w stanie go przygotować na życzenie.

Przypinki chrześcijańskie z Papieżem Janem Pawłem II

Rok 2020 został ogłoszony rokiem Jana Pawła II, w związku z tym wielu Klientów pyta także o znaczki papieskie na agrafce. To w tym roku mija 100. rocznica urodzin Papieża Polaka.  Charakterystyczne biało-żółte barwy to na ogół główny motyw na przypinkach katolickich z papieżem. Dzięki takim znaczkom można zamanifestować swoje przywiązanie do wiary lub włączyć się w świętowanie jubileuszu.

Obok przypinek o tematyce religijnej w naszej ofercie posiadamy także przypinki świąteczne. Na tyle znaczku zamiast agrafki, może być także magnes okrągły lub lusterko kieszonkowe.

przypinki religijne