Przypinki harcerskie

Przypinki harcerskie, to obok plakietek haftowanych czy pagonów jeden z najpopularniejszych gadżetów harcerskich. Na imprezach organizowanych przez harcerzy często możemy zauważyć znaczki przypinane do kieszeni harcerskiego munduru, torby czy plecaka. Plakietki dla harcerzy i zuchów zamawiane są na wiele uroczystości w tym przypinki na rajd, czy buttony na biwak harcerski.

Wyjątkowe przypinki do munduru harcerskiego

Projekt, jaki znajdzie się na znaczku z agrafką, może być dowolny. Często jest to przypinki z logo ZHP lub przypinki do munduru harcerskiego z napisem dotyczącym  konkretnej imprezy. Do popularnych haseł na znaczkach należą: Dzień Myśli Braterskiej, Czuwaj, Komendant, Drużynowa, Harcerz. Pamiętaj, że jesteśmy w stanie przygotować dowolny wzór, grafikę czy hasło na przypince. Wystarczy napisać do nas wiadomość.

Znaczki dla harcerzy — doskonała pamiątka

Okazji do produkcji harcerskich przypinek w ciągu roku jest wiele. Obok biwaków, zlotów i rajdów harcerskich organizowane są też spotkania tematyczne np. urodziny drużyny, święto patrona, czy zlot hufca. Przypinki to także pamiątka z imprez dla harcerzy jak: HAZ, DMB, Start Harcerski, Akcje Rekrutacyjne, biwaki wigilijne czy Betlejemskie Światło Pokoju.

W naszej ofercie znajdziesz także inne przypinki okolicznościowe czy przypinki religijne.

Przypinki harcerskie