Przypinki ze zwierzętami

Przypinki ze zwierzętami zamawianie są przez różnych Klientów. Zarówno przez rodziców jako element edukacyjny dla dzieci, jak i fundacje lub stowarzyszenia zajmujące się pomocą dla zwierząt. A dla prawdziwych miłośników swoich pupili, idealnym rozwiązaniem może być przypinka ze zdjęciem swojego zwierzaka.

Przypinki dla przyjaciół zwierząt

Wiele fundacji i stowarzyszeń, które opiekują się czworonożnymi przyjaciółmi, zamawia przypinki ze zwierzętami. Szczególnie często wykorzystuje się je podczas zbierania 1% podczas rozliczania PIT-ów. Taki gadżet ze zdjęciem zwierzaka lub logo stowarzyszenia stanowi podziękowanie dla darczyńców. Dodatkowo na takim znaczku ze zwierzątkiem może znajdować się napis np. Przyjaciel zwierząt, Miłośnik zwierząt, Kocham zwierzęta — jem rośliny, czy bardzo popularne przypinki na akcję Adoptuj nie kupuj.

Zwierzę na przypince może edukować

Innym popularnym zastosowaniem przypinek ze zwierzętami jest nauka maluchów o otaczającej przyrodzie. Przypinka z kotem, przypinka z psem czy z innymi mniej popularnymi zwierzakami na pewno ucieszy nie jednego małego odkrywcę. Kolorowe tła przypinek, zabawne grafiki ze zwierzętami sprawią, że dziecko z chęcią będzie nosić znaczek przyczepiony do plecaka, czapki lub bluzy.

Obok ozdobnych przypinek dla dzieci polecamy również magnesy dla dzieci, które mogą pełnić bardzo podobną funkcję.