Przypinki na wieczór panieński

Wiosna i lato to tradycyjnie sezon na śluby i wesela. Popularnym zwyczajem organizowanym na kilka dni przed uroczystością przez świadkową lub przyjaciółkę panny młodej jest wieczór panieński (ang. hen party, bachelorette party). Organizacja imprezy dla przyszłej panny młodej to nie lada wyzwanie. W takiej sytuacji bardzo cenny okazuje się pomysł na pamiątkowy gadżet! Z pomocą przychodzą przypinki na wieczór panieński.

Personalizowane przypinki – idealna pamiątka na wieczór panieński

Udana impreza nie może obyć się pomysłowej pamiątki ze zdjęciem i datą, imieniem Panny Młodej, czy śmiesznym obrazkiem. Takie zabiegi dodają indywidualnego charakteru upominkowi. Na przypinkach na panieński możemy umieścić dowolny wzór, który pozwoli zapamiętać ten wyjątkowy wieczór. W przypadku, gdy nie wszystkie dziewczyny się znają, cała drużyna panny młodej wręcz nie obejdzie się bez znaczków z imionami czy ksywkami. Personalizowane przypinki na wieczór panieński mogą być użyte też jako gra — z ich pomocą dziewczyny mogą losować zadania dla panny młodej.

Popularne wzory przypinek na panieński

Do najpopularniejszych wzorów, w jakie można przyozdobić przypinki na panieński, należą te z napisami. Mogą być to autorskie pomysły lub jedne z częściej stosowanych: Drużyna panny młodej, Ekipa panny młodej, Ostatni taki wieczór, Lejdis na łowach, Team bride, Game over.

W naszej ofercie posiadamy także przypinki na inne okazje np. przypinki na wieczór kawalerski, przypinki weselne, czy magnesy ze zdjęciem.

Więcej o znaczkach na panieński możecie przeczytać także na naszym blogu w artykule na temat tego, w jakie gadżety na wieczór panieński warto się zaopatrzyć.

przypinki na wieczór panieński