PRZYPINKI NA STRAJK I PROTEST

Temperatura politycznego sporu w Polsce w ostatnich latach bywała bardzo wysoka. Wiele z tych wydarzeń powodowało, że ludzie wychodzili na ulice. Protesty, strajki, marsze czy manifestacje to sposób, w jaki obywatele wyrażali swoje emocje. Przypinki na strajk i przypinki na protest zamawia wiele fundacji i stowarzyszeń walczących o prawa różnych grup społecznych i zawodowych. W ostatnim czasie najpopularniejsze zamówienia, to te na przypinki z błyskawicą inaczej przypinki z piorunem!

Przypinki na strajk kobiet

Kolejne pomysły na zaostrzenie ustawy aborcyjnej spotykają się z mocnym oporem kobiet. Marsz czarnych parasolek zaskoczył wszystkich ogromną frekwencją. Kobiety organizują się, tworzą plakaty i grafiki dla kolejnych akcji. To dobry pretekst do tego, by pojawiły się również przypinki na Czarny Protest. Kultowa z grafika to przypinka z czerwoną błyskawicą, czy grafika z kobiecymi narządami pokazującymi środowy palec lub głowa kobiety z piorunem. W wyniku tego my na bazie tworzonych pomysłów produkujemy przypinki na strajk kobiet.

Przypinki strajkowe dla nauczycieli

Obok kobiet i służby zdrowia, nauczyciele to kolejna grupa zawodowa, która często manifestuje swoje racje i walczy o prawa. W 2019 roku byliśmy świadkami prawdopodobnie największego w historii protestu nauczycieli, który na kilka dni uziemił w domu uczniów i ich rodziców. W tym czasie bardzo popularne stały się przypinki na strajk nauczycieli z wykrzyknikiem na pomarańczowym tle. Nie mniej popularne były te z napisem Strajk Nauczycieli czy Protest Szkolny.

Przypinki na protest służby zdrowia

Znaczki na protest służby medycznej stały się hitem podczas akcji Protest Głodowy Medyków. Jednak grup dopominających się o swoje prawa było więcej. Wspomnieć można tu o naszych realizacjach na przypinki na protest lekarzy, czy przypinki na protest ratowników medycznych.  A w ostatnim czasie także przypinki na akcję Nie Kłam Medyka.

Dla wszystkich osób, które nie utożsamiają się żadnym z protestów, bezpośrednio polecamy przypinki na zamówienie z ogólnym przekazem takim jak Popieram Protest czy Wspieram Strajkujących.

przypinki strajk kobiet czarny marsz piekło