Przypinki JESTEM ZASZCZEPIONY – promocja akcji szczepionkowej COVID-19 

08/01/2021 by in category Uncategorized with 0 and 0

Przypinki reklamowe promujące szczepienia

W jaki sposób wypromować szczepienia wśród społeczeństwa? Jak przekonać niezdecydowanych, by przyjęli szczepionkę przeciwko koronawirusowi? Przypina po raz kolejny wychodzi na przeciw trudnym covidowym czasom. W naszej pracowni produkujemy znaczki promujące szczepienia i zachęcające do dzielenia się informacją o swoim szczepieniu ze światem! #jestemzaszczepiony

PRZYPINKI JESTEM PO SZCZEPIENIUPRZYPINKI JESTEM ZASZCZEPIONY/APRZYPINKI DLA PLANUJĄCYCH SZCZEPIENIEPRZYPINKI HUMORYSTYCZNE

Czy noszenie przypinki z informacją o szczepieniu może pomóc?

Cały świat walczy z pandemią i szuka sposobów, by zachęcić jak najwięcej obywateli do zaszczepienia. My podpowiadamy doskonały pomysł na popularyzację szczepień – akcję Jestem zaszczepiony / Jestem zaszczepiona do której wykorzystane zostaną znaczki przypięte do ubrania. Każdy z nas z niecierpliwością wypatruje powrotu do normalności. Wspólnymi siłami i w prosty sposób możemy pokazać, jak razem walczymy z wirusem.

Przypinka – identyfikator szczepienia

Popularny button (znaczek z agrafką) obok oficjalnego zaświadczenia o szczepieniu, może posłużyć jako swoisty identyfikator dla osób po szczepieniu. Przypięcie znaczka w widocznym miejscu na ubraniu, plecaku czy torbie będzie sygnałem dla innych, że możemy się czuć bezpiecznie. Dodatkowo, im więcej osób będzie demonstrować w ten sposób swój pozytywny stosunek do szczepień, istnieje szansa że pozytywnie wpłynie to na resztę społeczeństwa.

Grafiki promujące szczepienia mogą mieć różny komunikat, wśród naszych propozycji można znaleźć przypinki z motywem szczepienia z napisami m.in.:
  • Jestem zaszczepiony! 
  • Szczepię się, bo mam dla kogo
  • Zaszczepiony na COVID
  • Myślę, więc się szczepię 

Odznaka dla zaszczepionych

Takie proste działania, z wykorzystaniem gadżetów reklamowych, mogą spełniać rolę edukacyjną i przyczynić się do popularyzacji szczepionek wśród społeczeństwa. Budują także pewność siebie i przekonanie o słuszności szczepienia, jednocześnie przyczyniając się do odciążenia służby zdrowia. Potwierdzają to eksperci „Uwidocznienie przyjmowania szczepionek przez innych w miejscach publicznych lub poprzez umożliwienie ludziom sygnalizowania, że ​​otrzymali szczepionkę, w mediach społecznościowych, mediach informacyjnych lub osobiście, może przyczynić się do ustanowienia tej normy społecznej bardziej popularną”- napisała grupa ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia w raporcie opublikowanym w październiku.

Zamówienie przypinek z dowolnym wzorem

Zamówienie przypinek można wysyłać na adres studio@przypina.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli masz inny pomysł na przypinkę w temacie koronawirusa, daj nam znać! Przygotujemy każdy projekt buttonów i wyprodukujemy je w dowolnym nakładzie. Poniżej kilka realizacji z naszej poprzedniej akcji promującej dystans społeczny.