Przypinki na Święta? Pomysłowy prezent na ostatnią chwilę!

10/12/2017 by in category Uncategorized with 0 and 1
Przypinki na prezent świąteczny

Przypinki świąteczne lub lusterka kieszonkowe czy magnesy na lodówkę dla dzieci to wbrew pozorom może być doskonały prezent pod choinkę dla spóźnialskich.  Podeślij nam zdjęcie lub grafikę, a my przygotujemy z niej unikalny gadżet, który wręczysz jako spersonalizowany upominek od Świętego Mikołaja. I to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!

Przypinki świąteczne – idealne na Boże Narodzenie

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz wszystkich prezentów? Odstraszają Cię tłumy w galeriach handlowych i niekończące się kolejki do kas? Nic straconego! U nas zdążysz jeszcze zamówić przypinki jako upominek świąteczny dla bliskich. Pomyśl o świątecznych przypinkach z nadrukiem, które mogą posłużyć jako unikalny prezent pod choinkę.

Pomysły na prezent: przypinki, magnes, a może otwieracz?

W naszej ofercie oprócz przypinek na święta na agrafkę, posiadamy także magnesiki na lodówkę, poręczne lusterka kieszonkowe dla pań, a także okrągłe otwieracze do butelek dla panów. Każdy z gadżetów możemy dowolnie spersonalizować – możemy na nim umieścić Twoje zdjęcie, śmieszną grafikę, możemy też użyć motywu świątecznego. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Zamówienia przyjmujemy do 20 grudnia. Odbiór osobisty możliwy również do 23 grudnia w Trójmieście. Napisz do nas i powiedz, jaki masz pomysł na przypinki na prezent , a my go zrealizujemy.