Przypinki na Święta? Pomysłowy prezent na ostatnią chwilę!

10/12/2017 by in category Uncategorized with 0 and 1
Przypinki świąteczne różne wzory

Przypinki świąteczne lub kieszonkowe lusterka, czy magnesy na lodówkę to wbrew pozorom może być doskonały prezent pod choinkę dla spóźnialskich.  Podeślij nam zdjęcie lub grafikę, a my przygotujemy z niej unikalny gadżet, który wręczysz jako spersonalizowany upominek od Św. Mikołaja. I to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!

Boże narodzenie z przypinkami!

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz wszystkich prezentów? Odstraszają Cię tłumy w galeriach handlowych i niekończące się kolejki do kas? Nic straconego! U nas zdążysz jeszcze zamówić przypinki jako upominek świąteczny dla bliskich. Pomyśl o plakietkach z nadrukiem, które mogą posłużyć jako unikalny prezent pod choinkę.

Magnes, lusterko a może otwieracz?

W naszej ofercie oprócz znaczków na agrafkę, posiadamy także magnesiki na lodówkę, poręczne lusterka kieszonkowe dla pań, a także okrągłe otwieracze do butelek dla panów. Każdy z gadżetów możemy dowolnie spersonalizować – możemy na nim umieścić Twoje zdjęcie, śmieszną grafikę, możemy też użyć motywu świątecznego. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Zamówienia przyjmujemy do 20 grudnia. Odbiór osobisty możliwy również do 23 grudnia w Trójmieście. Napisz do nas i powiedz jaki masz pomysł na przypinki na święta , a my go zrealizujemy.