Przypinki na akcję Nie Kłam Medyka

21/03/2020 by in category Uncategorized with 0 and 0

Akcja #nieklammedyka podbija Internet

Wśród wielu społecznych akcji, których jesteśmy świadkami w ostatnich dniach opatrzona hasztagiem akcja #nieklammedyka nabiera dużego rozpędu. Użytkownicy portali społecznościowy spontanicznie wspierają ratowników medycznych i przypominają nam wszystkim by nie okłamywać służb. Nasza pracownia włączyła się w promocje akcji i stworzyła specjalne przypinki z hasłem NIE KŁAM MEDYKA.

Przypinki na akcję nie kłam medyka – dołącz do inicjatywy

Wierzymy, że czasem drobne gesty, czy oddolne akcje zainicjowane przez zwykłych obywateli mogą przyczynić się do niesienia dobra. Wsparcie dla akcji #nieklammedyka to już kolejna inicjatywa, w której staramy się wspierać walkę z epidemią koronawirusa, w sposób jaki potrafimy najlepiej tj. produkując przypinki akcja nie kłam medyka.

Bez urazy na czas zarazy

Przypomnijmy, że kilka dni temu nasza pracownia wypuściła dedykowane znaczki z hasłami BEZ URAZY NA CZAS ZARAZY, ZACHOWAJ BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ, BEZ UŚCISKU DŁONI. Gadżety reklamowe na czas epidemii w założeniu mają pomóc uniknąć niezręczności w naszych trudniejszych ostatnio relacjach międzyludzkich.

Zamówienie przypinek z dowolnym wzorem

Zamówienie przypinek można wysyłać na adres studio@przypina.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli masz inny pomysł na przypinkę w temacie koronawirusa, daj nam znać! Przygotujemy każdy projekt buttonów i wyprodukujemy je w dowolnym nakładzie.