Podziękowanie dla gości Baby Shower. 5 oryginalnych pomysłów

22/06/2021 by in category szczególne okazje with 0 and 0

Przyjście na świat dziecka to duże wydarzenie zarówno dla rodziców, ich rodziny, jak i przyjaciół. Radość, a także przygotowywanie na wiele zmian pochłania dużo energii oraz czasu. Baby Shower to przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które jest organizowane przez przyjaciółki i najbliższą rodzinę. Jest to miły gest, za który warto podziękować! W tym artykule podpowiadamy, jakie wybrać prezenty w ramach podziękowania za zorganizowanie Baby Shower!

Autorskie przypinki jako podziękowania za Baby Shower dla przyjaciółek

Aby odwdzięczyć się drobnym upominkiem za przygotowanie Baby Shower, możesz przygotować drobne prezenty dla uczestniczek. Będzie to miły upominek, który wyrazi wdzięczność za cudownie spędzony czas i piękne wspomnienia, czy prezenty. Świetnym pomysłem na taki drobny prezent są przypinki w indywidualnym kształcie. Możesz stworzyć projekt według własnego uznania. Taki, który będzie Was łączył i przywoływał wspólne wspomnienia. Przypinki na zamówienie załatwisz z domu, a będzie to oryginalny i wyjątkowy upominek!

Prezenty dla uczestniczek Baby Shower – magnesy ze wspólnym zdjęciem

Innym oryginalnym pomysłem, który spodoba się każdemu, a w szczególności kolekcjonerom magnesów na lodówce będą magnesy ze zdjęciem. Z pewnością wspólne zdjęcie z przyjęcia będzie idealnym podziękowaniem za zorganizowanie Baby Shower! Dodatkowo nie zostanie ono wrzucone w kąt, a będzie świetnie prezentować się na lodówce! Możesz dobrać różne kształty, na przykład magnesy okrągłe lub magnesy prostokątne. Oryginalnym, a jednocześnie praktycznym pomysłem będą także owalne magnesy z otwieraczem!

Lusterka kieszonkowe z nadrukiem – praktyczny pomysł na prezent!

Innym oryginalnym pomysłem podziękowania za Baby Shower będą lusterka kieszonkowe z nadrukiem! Takie lusterko przyda się każdej kobiecie. Jego kompaktowy rozmiar będzie praktycznym rozwiązaniem, tak aby się zmieścił do każdej torebki. A personalny nadruk, napis lub wspólne zdjęcie, doda mu charakteru i będzie świetną pamiątką!

podziękowanie dla gości baby shower

Ulubione słodycze w personalizowanym opakowaniu na zamówienie

Możesz także zamówić opakowania na zamówienie, na których napiszesz podziękowanie dla gości Baby Shower od serca, a w środku zamieścisz ulubione słodycze. Słodka przekąska to klasyk, który zawsze jest dobrym pomysłem, a zaprojektowane przez Ciebie opakowanie wraz z kilkoma słowami sprawi, że będzie ono miłym i wyjątkowym gestem! Udekoruj go wyjątkową kokardką i słodkimi zdobieniami – zrobi jeszcze większe wrażenie na przyjaciółkach.

Miód lub ulubiona herbata, lub kawa na drobny upominek w podziękowaniu za Baby Shower

Zawsze dobrym pomysłem jest podarowanie czegoś do jedzenia i picia o wyjątkowym aspekcie. Jeśli słodycze są dla Ciebie zbyt oklepanym pomysłem na prezenty dla uczestniczek Baby Shower, postaw na rzemieślnicze produkty! Naturalny miód, paczuszka smakowej kawy z dalekich zakątków lub wyjątkowa herbatka o ciekawym smaku będzie oryginalnym, zdrowym, a jednocześnie miłym prezentem dla przyjaciółek! Z pewnością taki gest zostanie doceniony i będzie stanowił podziękowanie za wspólne przyjęcie w tak ważnym dla Ciebie czasie!

Podsumowanie

Bez względu na pomysł i wielkość prezentu warto przygotować drobne podziękowania na Baby Shower! Prawdziwe przyjaciółki to dar, który warto celebrować i wyrażać wdzięczność. Z pewnością to zostanie docenione! Nawet drobnostka, która wywoła uśmiech na twarzy, najbliższej Ci osoby, będzie idealnym pomysłem. Jednak zawsze warto stawiać na personalizację i prezent od serca!