5 najpopularniejszych wzorów przypinek, które urozmaicą Twoją imprezę

27/07/2021 by in category szczególne okazje with 0 and 0

Idea przypinek jest prosta. Mają przekazać prostą treść i wyróżnić Cię z tłumu. Dzięki swojej lekkiej często także humorystycznej formie doskonale sprawdzają się jako urozmaicenie stroju podczas nieformalnych spotkań oraz hucznych okazji. Jakie przypinki na imprezę cieszą się największą popularnością? Poznaj 5 wzorów przypinek, które doskonale sprawdzą się podczas zabawy do białego rana!

Spis treści:

Wystrzałowe przypinki na imprezy tematyczne

Przypinki imprezowe mogą sprawdzić się świetnie w dwóch wydaniach. W pierwszym podkreślą Twój indywidualizm i ściągną na Ciebie spojrzenia osób dookoła, a w drugim staną się oryginalnym prezentem dla gości, który wprawi ich w imprezowy nastrój i pozwoli im na dłużej zapamiętać Twoje wydarzenie. To od Ciebie zależy, w jaki sposób będziesz chciał wykorzystać potencjał przypinek do ubioru.

Oryginalne akcesoria na wieczór panieński

Wyjątkowe okazje wymagają nietuzinkowych rozwiązań. Jeśli przypadł Ci zaszczyt bycia druhną, z całą pewnością powinnaś rozważyć personalizowane przypinki na wieczór panieński. Taki dodatek będzie nie tylko oryginalnym upominkiem dla wszystkich gości, ale także ciekawym akcentem imprezy. Dzięki nim wyróżnicie się z tłumu podczas zabawy w barze i restauracji. Przypinki na wieczór panieński mogą być przygotowane według spersonalizowanego projektu — mogą zawierać symbol, datę lub hasło ważne dla Panny Młodej. Jeśli chodzi natomiast o kształty, najpopularniejsze są przypinki o okrągłym kształcie.

Okrągłe i prostokątne przypinki na Halloween

Równie ciekawym dodatkiem są przypinki na Halloween. Halloween to prawdopodobnie najbardziej popularna impreza tematyczna w ciągu całego roku, która wymaga adekwatnego przygotowania. Przypinki z wizerunkiem kościotrupa, wycinanej dyni lub czarownicy będą idealnym podarunkiem powitalnym dla Twoich gości. Doskonale wpiszą się w motyw imprezy, a do tego pozytywnie nastroją całą grupę do zabawy przez całą noc.

Wyjątkowe przypinki bożonarodzeniowe

Popularne przypinki na imprezę to także akcesoria i ozdoby bożonarodzeniowe. Przypinki świąteczne sprawdzą się doskonale jako dodatek do prezentu lub mały upominek dla grupy. Okrągłe czy prostokątne przypinki z pewnością spodobają się uczestnikom wigilii firmowych oraz spotkań towarzyskich w miłym gronie. Przypinki z motywem Świętego Mikołaja, bałwanka czy renifera można rozdać zebranym gościom podczas wręczenia prezentów i tym samym wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. przypinki imprezowe

Przypinki na wyjątkowe okazje

Imprezowe przypinki mogą być wykorzystane podczas okazji, które zazwyczaj mają miejsce tylko raz w życiu. Indywidualnie zaprojektowana, starannie wykonana przypinka będzie przez długie lata przypominała o tych wyjątkowych okazjach. W tej kategorii coraz popularniejsze stają się przypinki dla gości weselnych oraz uczestników studniówek.

Okrągłe przypinki dla weselników

Para Młoda, chcąc podarować swoim gościom coś wyjątkowego, może zdecydować się na przypinki weselne. Ten niewielki, wykonany na zamówienie projekt z pewnością na długo pozostanie w pamięci najbliższej rodziny oraz znajomych. Personalizowana przypinka może stać się elementem upominku dla wszystkich weselników lub być dodatkiem do nagród dla zwycięzców konkursów. Wśród najpopularniejszych wzorów możemy wymienić np. przypinki z rysunkowymi postaciami Pary Młodej lub ich imionami.

Zestawy przypinek na studniówkę

Wyjątkowo modnym, imprezowym dodatkiem są przypinki na studniówkę. Nic dziwnego. Tak długo wyczekiwana okazja musi nieść ze sobą oryginalne pamiątki. Przypinki mogą stanowić np. kreatywną alternatywę dla wstążek oraz kotylionów, skutecznie odróżniającą od siebie członków różnych klas oraz osoby towarzyszące. Nie tylko będą świetnie prezentować się na zdjęciach, ale także staną się nośnikiem wspomnień z najlepszych lat życia. Jeśli chcesz, aby Twoja impreza na zawsze pozostała we wspomnieniach gości, sięgnij po oryginalne rozwiązania jak personalizowane przypinki w dowolnym kształcie. Dla Ciebie przygotujemy wyjątkowy projekt, który dopełni Twoją imprezę!