Upominki dla gości weselnych. TOP3 drobnych prezentów

17/11/2020 by in category szczególne okazje with 0 and 0

Podarunki dla gości weselnych to jedna z obowiązkowych pozycji na liście przygotowań do wesela. Szukacie najlepszych pomysłów na oryginalne prezenty dla swojej rodziny i znajomych? Przychodzimy Wam z pomocą i podpowiadamy, jakie pamiątki ślubne dla gości warto wziąć pod uwagę. Przedstawiamy listę TOP3 drobnych upominków weselnych!

Prezenty dla gości weselnych – dlaczego są ważne?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary młodej, podczas którego nie tylko młodzi otrzymują prezenty, ale również sami wręczają upominki. Przed Wami wielki dzień, kiedy powiecie sobie sakramentalne „tak”? W tej ważnej chwili będą towarzyszyły Wam najbliższe osoby, które warto wyróżnić. W końcu niektórzy goście muszą przebyć daleką podróż, wziąć urlop i do tego wykosztować się, aby pojawić się na ślubie. Drobne prezenty dla gości ślubnych pełnią rolę podziękowania za przybycie oraz atrakcji tego wieczoru. Symboliczny podarunek to serdeczny gest i ukłon w stronę zaproszonych. Nie można o nim zapomnieć!

Modne pamiątki ślubne dla gości

Już od kilku sezonów królują pewne gadżety, które można wręczyć gościom. Warto sięgnąć po personalizowane upominki dla gości weselnych, przygotowane na specjalne zamówienie, co oznacza, że będą jedyne w swoim rodzaju. Do popularnych upominków weselnych należą m.in. przypinki, magnesy i lusterka kieszonkowe. Są ciekawe, niedrogie i można je łatwo zamówić przez internet. Na pewno będą fajną pamiątką z wesela. Profesjonalne i szybkie wykonanie jest niewątpliwym atutem tych produktów. Takie oryginalne prezenty dla gości weselnych zwrócą uwagę, zostaną docenione i zapamiętane! Specjalnie przygotowane upominki staną się także ozdobą stołów i doskonałą oprawą dla motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Poznaj więcej informacji o drobnych upominkach dla gości z własnym wzorem!

 

Oryginalne prezenty dla gości weselnych1. Przypinki

Przypinki weselne to idealny pomysł na urozmaicenie prezentu dla gości weselnych. Można je wręczyć w dniu ślubu lub razem z zaproszeniem. Ich wygląd zależy tylko od naszej wyobraźni – występują w rozmaitych kształtach i można na nie nanieść dowolny projekt graficzny. Na przypinkach mogą widnieć Wasze imiona i data ślubu, słowo „Dziękujemy” lub inny wymarzony wzór. Przypinki są też chętnie wybierane na wieczór panieński jako pamiątka dla świadkowej i druhen.

2. Lusterka kieszonkowe

Innym atrakcyjnym gadżetem są kieszonkowe lusterka z nadrukiem. Zmieszczą się do każdej torebki czy kieszeni. Prezentują się elegancko, a jednocześnie są bardzo solidne i wytrzymałe. Okrągłe lustereczka można zamówić w kilku rozmiarach oraz grafiką pasującą do uroczystości. To praktyczna pamiątka z pomysłem.

3. Magnesy

Magnesy ze zdjęciem są bardzo popularne. Będą wspaniałą pamiątką dla rodziny i znajomych. Można je zapakować w uroczyste woreczki z organzy i etykietką „Dziękujemy” i położyć na stoły gości weselnych. Magnesy goście będą mogli umieścić na lodówce i wspominać dzień Waszego ślubu.

Aby w trakcie przygotowań do ślubu i wesela nic Wam nie umknęło, już teraz wpiszcie prezenty dla gości weselnych na listę rzeczy do zrealizowania i sprawdźcie nasze pomysły na oryginalne podarunki na każdą kieszeń!