Przypinki w indywidualnym kształcie 

19/03/2020 by in category Uncategorized with 0 and 1

Autorskie znaczki na zamówienie

Obok produkcji tradycyjnych okrągłych przypinek nasza firma zajmuje się także produkcją przypinek w indywidualnym kształcie na zamówienie. Ten model znaczków na agrafce, doskonale pasuje np. do nietypowych wykrojników prezentujących produkty, grafiki czy logotypy.

Zaprojektuj przypinki o indywidualnym kształcie

Niektórzy Klienci oczekują osobistego podejścia do zamówienia. Ich projekt, czy koncepcja przypinek promocyjnych zakładają użycie indywidualnego kształtu. W takim przypadku zamiast tradycyjnych przypinek okrągłych lub prostokątnych czy w kształcie elipsy doskonale sprawdzą się przypinki o indywidualnym kształcie i rozmiarze. Dodaj charakteru swojej kampanii przez nieszablonowy gadżet reklamowy. Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu klienta.

Zamówienie indywidualnych przypinek

Zamów swój kształt autorskich znaczków i wyróżnij się na tle innych. Dostępne są badziki różnej grubości, o nietypowym kształcie i w dowolnym rozmiarze.  Minimalne zamówienie to 100 szt. Produkt wyceniany indywidualnie. Możemy wykonać każdy kształt na życzenie. W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt na studio@przypina.pl. Wystarczy podać nam wymiary (wysokość x szerokość) oraz ilość przypinek a dokonamy wyceny.

Kilka najważniejszych informacji o znaczkach na zamówienie

  • Rozmiar: dowolny
  • Kształt: dowolny
  • Materiał: plastik (papier syntetyczny never tear o grubości 350 mikronów, 0,4 mm)
  • Zapięcie: agrafka / magnes / aligator klip
Zamówienie przypinek można wysyłać na adres studio@przypina.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.
Nasza firma zajmuje się również produkcją znaczków wykończonych magnesem tj. magnesy w indywidualnym kształcie.
Przypinki o dowolnym kształcie