Gadżety dla drużyny panny młodej: 5 pomysłów

17/09/2020 by in category Uncategorized with 0 and 0

Szykujesz wieczór panieński i potrzebujesz odpowiednich akcesoriów na tę okazję? Gadżety na wieczór panieński do nieodłączny element tego typu imprezy. Doskonałym pomysłem na gadżety dla ekipy panny młodej oraz prezent dla druhny są między innymi przypinki zaprojektowane specjalnie na okazję wieczoru panieńskiego. Sprawdź, dlaczego warto zaopatrzyć się w przypinki i poznaj inne inspiracje na wieczór panieński. Oto 5 najlepszych gadżetów dla drużyny Panny Młodej!

Prezent dla druhny? Postaw na coś wyjątkowego!

Zastanawiasz się, o jakie dodatki zadbać na swój wieczór panieński? Dekoracje, nakrycie stołu to jedno, jednak warto zadbać także o takie szczegóły jak upominki dla druhen. Warto pokazać swoim przyjaciółkom, że doceniasz to, że są z Tobą w tym dniu i Cię wspierają.

1. Przypinki

Przypinki są hitem wieczorów panieńskich. Podobnie jak szarfy na wieczór panieński, pozwolą Wam się wyróżnić z tłumu, ale to nie jedyne ich zalety! Stanowią super gadżety dla druhen i innych osób biorących udział w wieczorze panieńskim. Ogromny wybór wzorów przypinek pozwoli na idealne dopasowanie ich do stylu tej imprezy i upodobań panny młodej, aby stworzyć niezapomniany klimat tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Przypinkami można wyróżnić strój przyszłej panny młodej. Może to być również świetny prezent dla świadkowej, upominki dla druhen i miły drobiazg dla wszystkich dziewczyn z wieczoru panieńskiego. Wyjątkowe przypinki z odpowiednią grafiką czy napisem uświetnią zabawę i będą stanowiły rewelacyjną pamiątkę. Profesjonalne przypinki na wieczór panieński to gadżety, których nie może zabraknąć na jedynym takim wieczorze w życiu przyszłej panny młodej. Do kompletu można dobrać także pamiątkowe magnesy dla dziewczyn.

2. Tatuaże

Kolejnym świetnym pomysłem dla ekipy panny młodej są zmywalne tatuaże z napisem nawiązującym do charakteru tego wieczoru. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się tatuaże z napisem „Team Bride”. Tatuaże na wieczór panieński są subtelne, modne i w dobrym guście wyróżniają dziewczyny biorące udział w imprezie. Fantastycznie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach!

3. Koszulki

Koszulki z motywem wieczoru panieńskiego to następny świetny prezent dla druhen czy wszystkich dziewczyn biorących udział w zabawie. Można zamówić gotowe koszulki na taką okazję lub zaprojektować własne koszulki z nadrukiem na wieczór panieński, które przejdą do historii. Oryginalne koszulki na pewno urozmaicą Waszą imprezę i upamiętnią niesamowity wieczór pożegnania panieńskiego życia przyjaciółki!

Upominki i gadżety dla druhen

4. Czapki

Czapka z daszkiem i specjalnym napisem to także zabawny gadżet na ostatni wieczór wolności panny młodej oraz dla jej towarzyszek, które będą strzec wyśmienitej zabawy. Na taką okazję dostępne są na przykład czapki z napisem bride, team bride lub druhna. Możecie w nich śmiało wyruszyć do klubu! Przyciągające wzrok czapeczki z daszkiem pozwolą podkreślić cel imprezy, a zrobione w nich zdjęcia będą genialną pamiątką.

5. Wianki

Wianki na głowę to modne i dość nietypowe ozdoby, które mogą z łatwością nadać imprezie odświętnego charakteru, odmienić wizerunek dziewczyn i sprawić, że każdy zwróci uwagę na drużynę panny młodej. Zawsze skupiają wzrok, robią duże wrażenie i dodają dziewczęcego uroku! Można też zdecydować się na wianek zarezerwowany wyłącznie dla przyszłej panny młodej, aby czuła się wyjątkowo tego wieczoru i przyciągała spojrzenia. Wianki pasują zwłaszcza na wieczór panieński w stylu boho, ale nie tylko. Tak naprawdę w zależności od sposobu wykonania można dopasować je do ubioru zaproszonych dziewczyn i innych założeń imprezy. Naturalne motywy są bardzo na topie! Wianki z pewnością zachwycą przyszłą pannę młodą i jej koleżanki!

Jakie gadżety dla druhen wybrać?

Chyba już znasz odpowiedź na to pytanie! Wystarczy tylko, że zdecydujesz, który z prezentów dla druhen najbardziej przypadnie do gustu Twoim przyjaciółkom. Zadbaj o to, by pozostawić piękne wspomnienie po swoim wieczorze panieńskim, który będą mogły sobie przypominać dzięki wyjątkowym gadżetom.