TOP 5 pomysłów na drobny upominek dla bliskich

12/02/2021 by in category szczególne okazje with 0 and 1

Masz problem ze znalezieniem ciekawych pomysłów na upominki dla bliskich? Kończą Ci się kreatywne pomysły? Szukasz czegoś oryginalnego i ciekawego, co wywoła uśmiech na ich twarzy i sprawi, że dzień będzie o dużo lepszy? Przychodzimy z pomocą! Sprawdź naszą listę TOP 5 pomysłów dla przyjaciół i rodziny, które będą strzałem w dziesiątkę!

Personalizowane przypinki – oryginalny pomysł na prezent

Słodycze, kwiaty, alkohol… można wyliczać bez liku, jednak wszystkie te propozycje wydają Ci się zbyt oklepane? Personalizowane pomysły na prezent bez wątpienia są wyjątkowe i zostaną zapamiętane na dłużej! Pomysłem na taki prezent od serca są przypinki w indywidualnym kształcie. Możesz stworzyć swoje indywidualne zamówienie, w którym dobierzesz kształt oraz rodzaj nadruku. Co może być na takiej przypince? Niemal wszystko, czego zapragniesz! Postać z ulubionego serialu dla przyjaciółki, czy siostry, logo ulubionej drużyny sportowej Twojego taty lub brata, czy sentencja, która jest dla Was ważna. Tutaj ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!

Magnes ze zdjęciem na lodówkę – upominek dla bliskich z wakacji

Każdy z nas ma choć jedną osobę w gronie znajomych, która jest fanatykiem zbierania magnesów z podróży. Jest to standardowy pomysł na upominek, który najczęściej przywozimy z wakacji. Jest to świetna tradycja i sposób na zbieranie wspomnień. Magnesy ze zdjęciem będą do tego idealne! Jest to pomysł, który zastąpi tradycyjny magnes w wyjątkową i unikatową pamiątkę. Nadrukuj wspólne zdjęcie z plaży, czy wakacyjnej imprezy, które utkwiło Wam najbardziej w pamięci! Dzięki temu te chwile będą przywoływane za każdym wyciągnięciem mleka do kawy z lodówki.

pomysły na prezenty

Drobny upominek z patriotycznym akcentem

Jeśli wśród Twoich bliski jest osoba, która uwielbia historię Polski i fascynuje się każdym gadżetem patriotycznym, świetnym pomysłem na upominek będą przypinki patriotyczne. Drobna rzecz, która pomoże wyrazić siebie jeszcze lepiej! Taki gadżet umieszczony na ubraniu, plecaku, czy piórniku wygląda świetnie i przyciąga uwagę!

Praktyczne lusterko do torebki z dedykowanym nadrukiem

Ten pomysł będzie idealny dla każdej damy i nie tylko! Lusterka kieszonkowe z nadrukiem to praktyczny gadżet, który przyda się każdej kobiecie bez względu na wiek. Każda z nas chce wyglądać pięknie bez względu na sytuację. Takie małe i dyskretne lusterko w torebce pozwoli kontrolować wygląd w każdym miejscu. To świetny pomysł na upominek dla bliskich! Możesz spersonalizować prezent i nadrukować na nim ciekawy wzór – na przykład ulubionego kotka, psa, czy logo z serialu! Lusterka te są na tyle zgrabne i poręczne, że zmieszczą się także w męskiej kieszeni spodni!

Zdjęcia typu Instax lub Polaroid

Klasycznym, jednak ponadczasowym pomysłem na prezenty dla przyjaciół są zdjęcia! Aby były one wyjątkowe postaw na ciekawy format! Dużą popularnością cieszą się małe zdjęcia typu Instax lub Polaroid. Nie musisz mieć specjalnego aparatu! Wywołaj zdjęcia w podobnym formacie. Dodatkowo umieść je w ciekawej ramie, albumie z osobistymi zapiskami lub ozdobnym pudełku! Klasyczny pomysł stanie się wtedy oryginalnym i ponadczasowym upominkiem.

Mamy nadzieję, że ta lista zainspirowała Cię do własnych pomysłów na drobne upominki dla bliskich. W nich liczy się najbardziej pomysł oraz indywidualne podejście! Wtedy podarunek staje się dużo bardziej wartościowy i doceniany. Uśmiech na twarzy ważnych dla Ciebie osób to najważniejszy aspekt, każdego prezentu!